Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMERA ANALOG HIKVISION 5MP IR 80M LENTILA 3,6MM, ULTRA LOW LIGHT (Radu Cazacu)

Număr anunț
DA30478649
Autoritate contractantă
JUDETUL MEHEDINTI (CUI 4337344)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.069.484 RON
Data publicării
29.04.2022 00:00
Data finalizării
04.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.069.484 RON