Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS BROTHERL 5340,BROTHER DCP L2500D CARTUS TONER INSOLINE TN2320, XEROX PHASER 3330 CARTUS TONER

Număr anunț
DA30518959
Autoritate contractantă
Comuna Sieu Magherus (Consiliul local Sieu Magherus) (CUI 4426972)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
565.757 RON
Data publicării
04.05.2022 00:00
Data finalizării
05.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

565.757 RON