Ofertă acceptată Cumpărare directă

Refacere sistem de evacuare a apelor, strada Valea Mănăstirii, Comuna Urdari, Județul Gorj

Număr anunț
DA30517751
Autoritate contractantă
Comuna Urdari (Primaria Comunei Urdari) (CUI 4666410)
Cod CPV
45232424-0 · Lucrari de constructii de evacuare a apelor reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.478.413 RON
Data publicării
04.05.2022 00:00
Data finalizării
05.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.478.413 RON