Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ata cusut piele (groasa)-cizmarie, tapiterie 1000 metri 120g (transport gratuit)

Număr anunț
DA30513913
Autoritate contractantă
Penitenciarul Gherla (CUI 4288292)
Cod CPV
19442100-7 · Ate pentru cusut sintetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
3.284.535 RON
Data publicării
04.05.2022 00:00
Data finalizării
05.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.284.535 RON

din 2.000 RON estimat