Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculator Lenovo M73e mini PC - Core i5-4590T , 8GB, SSD 256GB, WIN 10 PRO, no odd, ultra slim

Număr anunț
DA30521312
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "AL. I. CUZA (CUI 4427960)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.474.833 RON
Data publicării
04.05.2022 00:00
Data finalizării
05.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.474.833 RON