Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatie internet cu montare de 2 switchuri in laborator info mic(1 switch 24 porturi/1 switch16

Număr anunț
DA30514162
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "SPIRU HARET (CUI 4410780)
Cod CPV
50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.996.191 RON
Data publicării
04.05.2022 00:00
Data finalizării
05.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.996.191 RON