Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie publica Placa de retea wireless pentru Compartimentul Res Umane din CETT

Număr anunț
DA30521965
Autoritate contractantă
CRESA PENTRU EDUCATIE TIMPURIE TARGOVISTE (CUI 44991550)
Cod CPV
30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.698.386 RON
Data publicării
04.05.2022 00:00
Data finalizării
05.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.698.386 RON