Termen închis Publicitate

Servicii de asigurare RCA pentru: 1.Fiat Doblo DJ09ZDG - INCEPAND CU DATA DE 12.05.2018; 2.Fiat Scudo DJ18UNV - INCEPAND CU DATA DE 08.05.2018; 3.Fiat Sedici DJ16UNV - INCEPAND CU DATA DE 08.05.2018.

Număr anunț
ADV1005816
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,82 RON
Data publicării
25.04.2018 15:24
Termen limită
27.04.2018 11:00

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.