Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de diriginte de șantier la terenuri de sport cu covor sintetic

Număr anunț
DA30519296
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE" BOTOSANI (CUI 29050562)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.154.297 RON
Data publicării
04.05.2022 00:00
Data finalizării
05.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.154.297 RON