Atribuită Cumpărare directă

Aparat de dezumidificat si purificat aerul ALECOAIR D22 PURIFY

Număr anunț
DA35064047
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
ALT ALECO GROUP SRL (CUI 18701703)
Cod CPV
42113161-0 · Deumidificatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.694,08 RON
Data publicării
19.02.2024 13:46
Data finalizării
23.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.694,08 RON