Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE SANITARE - CONTRACT 2022

Număr anunț
DA30527918
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE SF. SPIRIDON (CUI 3127433)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
3.117.090 RON
Data publicării
05.05.2022 00:00
Data finalizării
06.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.117.090 RON