Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cuve quartz cu drum optic de 10 mm - Set * 2 Buc

Număr anunț
DA30518043
Autoritate contractantă
Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea (CUI 4297614)
Cod CPV
44618500-0 · Cuve (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.171.693 RON
Data publicării
04.05.2022 00:00
Data finalizării
06.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.171.693 RON