Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie lucrari de renovare la vestiarele de la stadion de pe strada Arena Sportiva Alesd

Număr anunț
DA30524482
Autoritate contractantă
ORASUL ALESD (CUI 4348920)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.269.772 RON
Data publicării
05.05.2022 00:00
Data finalizării
06.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.269.772 RON