Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de proiectare pentru obiectivul „Amenajare intersectie DN 72 cu DJ721 la limita administr

Număr anunț
DA30485901
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
31.101.986 RON
Data publicării
29.04.2022 00:00
Data finalizării
06.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.101.986 RON