Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE ECHIPAMENTE PENTRU INTRETINEREA SPATIILOR VERZI IN COMUNA SANPETRU MARE, JUDETUL TIMIS

Număr anunț
DA30528723
Autoritate contractantă
COMUNA SANPETRU MARE (PRIMARIA SANPETRU MARE) (CUI 4483862)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
18.317.118 RON
Data publicării
05.05.2022 00:00
Data finalizării
06.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.317.118 RON