Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmirea de masuratori scanari fatade blocuri si intocmire planuri de situatie cu sectiuni pentru

Număr anunț
DA30517810
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Cod CPV
71355200-3 · Servicii de arpentaj cadastral (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.268.580 RON
Data publicării
04.05.2022 00:00
Data finalizării
06.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.268.580 RON