Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta elaborare cerere de finantare POR 2021-2027-construire gradinita si cresa OITUZ

Număr anunț
DA30518502
Autoritate contractantă
COMUNA LUMINA (CUI 4671807)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.214.058 RON
Data publicării
04.05.2022 00:00
Data finalizării
06.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.214.058 RON