Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta elaborare proiect Program Interreg VI-A Romania-Bugaria-management situatii urgenta

Număr anunț
DA30517485
Autoritate contractantă
COMUNA LUMINA (CUI 4671807)
Cod CPV
79421200-3 · Servicii de elaborare de proiecte, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.214.058 RON
Data publicării
04.05.2022 00:00
Data finalizării
06.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.214.058 RON