Atribuită Cumpărare directă

Controloc inj. 40 mg x 1fl. / PANTOPRAZOL / PANTOPRAZOLUM

Număr anunț
DA35087212
Autoritate contractantă
Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.988 RON
Data publicării
21.02.2024 13:46
Data finalizării
26.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.988 RON