Ofertă acceptată Cumpărare directă

Capcana de apa Drager WaterLock2 si Calce sodata clic 1.2 litri

Număr anunț
DA30533035
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Cod CPV
39525200-0 · Elemente filtrante din panza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.836.925 RON
Data publicării
05.05.2022 00:00
Data finalizării
06.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.836.925 RON