Termen închis Publicitate

,,Ecograf Obstetrica Ginecologie "conform invitatiei nr.6733/25.04.2018 publicata pe site-ul http://spitalulmunicipalpascani.ro/ la sectiunea Prezentare

Număr anunț
ADV1005760
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Cod CPV
33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111.764,70 RON
Data publicării
25.04.2018 14:33
Termen limită
03.05.2018 15:00

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.