Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare Proiect tehnic de executie si detalii de executie pentru modernizare strazi

Număr anunț
DA30539888
Autoritate contractantă
Comuna Halmagiu (Primaria Comunei Halmagiu) (CUI 3520300)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.858.269 RON
Data publicării
06.05.2022 00:00
Data finalizării
07.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.858.269 RON