Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii pază umană si servicii monitorizare / alarmă intervenție

Număr anunț
DA30538491
Autoritate contractantă
Agentia pentru Finantarea Investitiilor Rurale (CUI 13533790)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.810.427 RON
Data publicării
06.05.2022 00:00
Data finalizării
09.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.810.427 RON