Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem PC Computer Desktop Intel i3 generația 10 RAM 8GB SSD 256GB Windows 10 PRO

Număr anunț
DA30530636
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.025.380 RON
Data publicării
05.05.2022 00:00
Data finalizării
09.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.025.380 RON