Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE DEZINSECTIE

Număr anunț
DA35106573
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”MILIVOI TRIFUNSCHI” SÂNPETRU MARE (CUI 29146080)
Furnizor / câștigător
MEDITERO IMPEX SRL (CUI 37845128)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.555 RON
Data publicării
23.02.2024 13:46
Data finalizării
26.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.555 RON