Atribuită Cumpărare directă

Recipient canistra canistre din de plastic cu palnie de pentru benzina motorina combustibil 20 L

Număr anunț
DA35109519
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01751 Rasnov (CUI 4443337)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
39226220-0 · Recipiente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
441,30 RON
Data publicării
23.02.2024 13:46
Data finalizării
26.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

441,30 RON