Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII EXTERIOARE LA CLADIREA P.S.I satul Brancovenesti

Număr anunț
DA30519305
Autoritate contractantă
COMUNA BRINCOVENESTI (CUI 4591465)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.767.718 RON
Data publicării
04.05.2022 00:00
Data finalizării
09.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.767.718 RON