Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare tehnica statie masurare radiatie gama in aer.ASISTENTA TEHNICA LA VERIFICARE METROLOGICA

Număr anunț
DA30539533
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI Bacau (CUI 4278256)
Cod CPV
50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.579.424 RON
Data publicării
06.05.2022 00:00
Data finalizării
09.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.579.424 RON