Atribuită Cumpărare directă

XULTOPHY 100 unitati/ml + 3,6 mg/ml sol.inj. X 5 stilou

Număr anunț
DA35107669
Autoritate contractantă
Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33651600-4 · Vaccinuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
750,44 RON
Data publicării
23.02.2024 13:46
Data finalizării
26.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750,44 RON