Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motounealta, motocoasa Husqvarna 535 RX

Număr anunț
DA30539641
Autoritate contractantă
ORASUL BRAGADIRU (PRIMARIA ORASULUI BRAGADIRU ILFOV) (CUI 4992998)
Cod CPV
44511500-0 · Ferastraie de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.895.267 RON
Data publicării
06.05.2022 00:00
Data finalizării
09.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.895.267 RON