Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare produse - 2 scaune pian cf. ref. necesitate 778/17.03.2022

Număr anunț
DA30554025
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
18.996.892 RON
Data publicării
09.05.2022 00:00
Data finalizării
09.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.996.892 RON