Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii verificare proiect - Pod pe DJ107, km 22+850 Colibi, județul Alba

Număr anunț
DA30540820
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.794.140 RON
Data publicării
06.05.2022 00:00
Data finalizării
09.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.794.140 RON