Ofertă acceptată Cumpărare directă

: cartofi 49 kg x 2,75; ceapa 10 kg x 2,75 ; oua 69 b x 0,73 ;morcovi 5 kg x 4,13; mere 11,5 kg x 3,

Număr anunț
DA30546912
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.727.047 RON
Data publicării
09.05.2022 00:00
Data finalizării
10.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.727.047 RON