Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICI DE PROIECTARE SI EXECUTIE ILUMINAT TEREN DE SPORT IN COM. SANPETRU MARE, JUD. TIMIS

Număr anunț
DA30542691
Autoritate contractantă
COMUNA SANPETRU MARE (PRIMARIA SANPETRU MARE) (CUI 4483862)
Cod CPV
45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.372.272 RON
Data publicării
06.05.2022 00:00
Data finalizării
10.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.372.272 RON