Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire ridicare topografica pentru DTAC pentru obiectivele CRESA si PARC str. Mihai Viteazu

Număr anunț
DA30551327
Autoritate contractantă
Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.541.879 RON
Data publicării
09.05.2022 00:00
Data finalizării
10.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.541.879 RON