Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de asternere covor asfaltic BA16 rul 50/ 70 h = 5 cm - 6.692 mp

Număr anunț
DA30556104
Autoritate contractantă
Orasul Harsova (CUI 7453165)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.749.993 RON
Data publicării
09.05.2022 00:00
Data finalizării
10.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.749.993 RON