Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta tehnica si servicii de întretinere si mentenanta pentru echipamentele de tehnica de calc

Număr anunț
DA30538125
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Piatra Craiului R.A. (CUI 19113639)
Cod CPV
48821000-9 · Servere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.914.588 RON
Data publicării
06.05.2022 00:00
Data finalizării
10.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.914.588 RON