Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii mentenanta sistem detectie si avertizare la incendiu si sistem evacuare fum si gaze fierbi

Număr anunț
DA30538374
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.852.833 RON
Data publicării
06.05.2022 00:00
Data finalizării
10.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.852.833 RON