Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de evaluare de risc la secuitatea fizica pentru sediul ANRE din sos Cotroceni, nr.4, sect.6

Număr anunț
DA30552104
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Cod CPV
71620000-0 · Servicii de analiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
12.358.755 RON
Data publicării
09.05.2022 00:00
Data finalizării
10.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.358.755 RON