Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatii cadastrale de dezmembrare si trasare in loturi islaz comunal in vederea inchirierii

Număr anunț
DA30555261
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MARGINENI) (CUI 4591627)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.561.336 RON
Data publicării
09.05.2022 00:00
Data finalizării
10.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.561.336 RON