Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare in faza Studiu de Fezabilitate pentru Construire Capela Mortuara

Număr anunț
DA30546879
Autoritate contractantă
COMUNA COMANA (PRIMARIA COMUNEI COMANA) (CUI 4777256)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.528.331 RON
Data publicării
09.05.2022 00:00
Data finalizării
10.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.528.331 RON