Ofertă acceptată Cumpărare directă

FANTANA ARTEZIANA

Număr anunț
DA30555095
Autoritate contractantă
COMUNA FULGA (PRIMARIA COMUNEI FULGA) (CUI 2845435)
Cod CPV
44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.119.086 RON
Data publicării
09.05.2022 00:00
Data finalizării
11.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.119.086 RON