Ofertă acceptată Cumpărare directă

BAZIN WC, SET PARA DUS,ROBINET DS 1/2,GARNITURI WC,ROBINET 1/2,CAPAC WC,BATERIE MONO, ROBINET DS 3/4

Număr anunț
DA30542285
Autoritate contractantă
Penitenciarul Drobeta Turnu Severin (CUI 4222263)
Cod CPV
44411750-6 · Rezervoare pentru closete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.341.954 RON
Data publicării
06.05.2022 00:00
Data finalizării
11.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.341.954 RON