Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare și executie lucrari ”Extindere retele de iluminat public in comuna Leorda, jud. Botoșani”

Număr anunț
DA30546850
Autoritate contractantă
COMUNA LEORDA-JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372130)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.248.241 RON
Data publicării
09.05.2022 00:00
Data finalizării
11.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.248.241 RON