Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER compatibil CRG-728 728 CRG728 BLACK NEGRU 2.1K CANON L150 L170 L 150 L 170 L 410

Număr anunț
DA30563954
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BIHOR (CUI 4245003)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
10.05.2022 00:00
Data finalizării
11.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON