Ofertă acceptată Cumpărare directă

DR3400 DR 3400 DR-3400 DRUM BLACK (30000 PAG)COMPATIBIL 100%NOU BROTHER DCP L-S 5500 HL-L5000 MFC-

Număr anunț
DA30564048
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BIHOR (CUI 4245003)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
10.05.2022 00:00
Data finalizării
11.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON