Ofertă acceptată Cumpărare directă

Expertiza IT – Diagnoza procese institutionale si transformare digitala- conform ADV1287714

Număr anunț
DA30534974
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
72222000-7 · Servicii de analiza strategica si de planificare a sistemelor sau a tehnologiei informatiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.688.083 RON
Data publicării
06.05.2022 00:00
Data finalizării
11.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.688.083 RON