Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE - CANALIZARE str.Salciilor tronson 2 si apa str.V Alexandri Sibioara

Număr anunț
DA30568527
Autoritate contractantă
COMUNA LUMINA (CUI 4671807)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.522.532 RON
Data publicării
10.05.2022 00:00
Data finalizării
11.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.522.532 RON