Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop HP VICTUS Calhoun 21C1 i7-11800H 16.1inch FHD 16GB DDR4 512GB PCIe NVIDIA RTX 3060 6GB +mouse

Număr anunț
DA30578273
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01180 Brasov (CUI 12836779)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.857.245 RON
Data publicării
11.05.2022 00:00
Data finalizării
12.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.857.245 RON