Ofertă acceptată Cumpărare directă

TESTE COVID ANTIGEN

Număr anunț
DA30563999
Autoritate contractantă
SANATORIUL REPUBLICAN DE NEVROZE PREDEAL (CUI 4580431)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.840.373 RON
Data publicării
10.05.2022 00:00
Data finalizării
12.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.840.373 RON